Naše Biofarma » O projektu

Naše Biofarma

Přináší

NAŠE BIOFARMA je nový projekt společnosti PRO-BIO, s.r.o., který přináší ryze české, poctivě a s láskou vyrobené potraviny v kvalitě BIO. Všechny surovin zpracované do výrobků NAŠE BIOFARMA  mají svůj původ v čisté krajině, na polích českých rodinných farem. Plodiny jsou následně zpracovány v našem mlýně ve Starém Městě pod Sněžníkem, a zabalené pak míří přímo k vám domů na váš stůl. Na každém výrobku je uvedeno konkrétní místo a jméno farmáře, odkud daná surovina pochází.

 

S bioprodukty NAŠE BIOFARMA  získáte hodnotné potraviny té nejvyšší kvality a současně přispějete k zachování zdravé přírody, rozmanitosti českého venkova a přirozeného rázu naší krajiny. Projektem NAŠE BIOFARMA podporujeme české ekologické farmáře, protože si vážíme jejich svědomité práce a chceme je v jejich úsilí co nejvíce podporovat.

Objevte s námi chuť opravdových českých potravin bez náhražek. Dopřejte sobě i své rodině to nejlepší, tedy potraviny v jejich nejpřirozenější podobě s jasným původem. To jsou biopotraviny NAŠE BIOFARMA.