Naše Biofarma » Aktuality » Společnost PROBIO se představila na festivalu Evolution v novém designu

Společnost PROBIO se představila na festivalu Evolution v novém designu

čtvrtek, 12. dubna 2018

Pro návštěvníky festivalu Evolution jsme nasmažili přes 700 pohankových palačinek

S novým vizuálním stylem, logem a novými obaly výrobků přivítala firma PROBIO návštěvníky letošního veletrhu Biostyl na festivalu Evolution.

„Novou grafikou s motivy přírody chceme ukázat zákazníkům propojení výroby biopotravin a pozitivního dopadu na krajinu, vodu, půdu a vše živé kolem nás,“ vysvětluje Ing. Barbora Hernychová z marketingového oddělení PROBIO.

Po změně loga a webových stránek, firma nyní postupně obměňuje i obaly svých produktů. „Na festivalu jsme návštěvníkům představili ve změněném obalu naše novinky. Jedná se o řadu ovesných kaší různých příchutí, včetně bezlepkové varianty a kaše na slano, řadu bezlepkových směsí na pečení a semínka obilnin a luštěnin na klíčení a setí,“ přibližuje Barbora Hernychová.

Další příležitostí k osobnímu setkání s firmou PROBIO je tradiční letní festival Bioslavnosti, který se koná 14. července v areálu firmy ve Starém Městě pod Sněžníkem. Kromě toho firma během celého roku nabízí exkurze do bezlepkového bio mlýna a dalších provozů, pro jednotlivce, skupiny i školy.

 
Evolution PROBIOOvesné kašeBezlepkové směsi